Добредојдовте на форумот на HIPNOTIC TEAM

CW SERVER:
77.105.36.100:27039
Добредојдовте на форумот на HIPNOTIC TEAM

CW SERVER:
77.105.36.100:27039
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Правила на форумот

Go down 
АвторПорака
b10
Admin
Admin
b10Правила на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Правила на форумот   Правила на форумот I_icon_minitimeПет Фед 20, 2009 10:58 pm

Секое поддолу напишано правило мора да биде пошитувано од сите членови на форумот, во спротивно следи соодветна казна.


На Форумот забрането е:

- Секаков вид на рекламирање: рекламирање на други сајтови, други форуми и слично. Евентуално рекламирање само со дозвола на главниот администратор на форумот
- Spam, flood, непотребно натрупување на постови (освен во делот на форумот каде што тоа е дозволено - SPAM area)
- Навреди од верска, национална, политичка, навивачка и друга побуда
- Инцирање на теми и постови кои се надвор од темата, доколку тоа се случи истите ќе бидат преместени/изменети/избришани
- Cодржина со која се нарушуваат авторски права како и xxx содржина (илегален софтвер, линкови за нелегален download, кракови, key генератори, порнографија и сл.)
- Пред да отворите нова тема разгледајте малку по претходните страни да не е веќе отворена таква тема. Одвојте си малку време за да го запознаете подобро форумот. Можеби ќе налетате на постари и многу интересни теми кои чекаат на вашите постови и мислења.


Правила на форумот 1k5-aaaaa
Вратете се на почетокот Go down
 
Правила на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: General Info. :: Правила на форумот-
Отиди до: