Добредојдовте на форумот на HIPNOTIC TEAM

CW SERVER:
77.105.36.100:27039 
HomeCalendarПрашања/ОдговориРегистрирајте сеВлез

Share
 

 hotel games :)

Go down 
АвторПорака
dillYY*
Admin
Admin
dillYY*


hotel games :) Empty
ПишувањеПредмет: hotel games :)   hotel games :) I_icon_minitimeВто Мар 03, 2009 7:00 pm

www.hotel626.com

Онлине игра која се игра само од 18 часот до 06 наутро.

Надминете ги вашите стравови од паранормалното,не се препорачува на луѓе со слабо срце.

Графиката е феноменално направена.

Повелете и играјте! надвладејте го стравот Laughing
Вратете се на почетокот Go down
 
hotel games :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Zabava :: Игри-
Отиди до: