Добредојдовте на форумот на HIPNOTIC TEAM

CW SERVER:
77.105.36.100:27039 
HomeCalendarПрашања/ОдговориРегистрирајте сеВлез

Share
 

 teamENTIRE

Go down 
АвторПорака
eXideR-
n00b
n00bteamENTIRE Empty
ПишувањеПредмет: teamENTIRE   teamENTIRE I_icon_minitimeНед Фед 22, 2009 3:07 am

Тим: Team ENTIRE ( Counter Strike 1.6 )
Таг: ENTIRE -
Играчи:
teamENTIRE Ugt-macedo teamENTIRE # APACHEEE!!! [Team Leader]
teamENTIRE Ugt-macedo teamENTIRE # eXideR-
teamENTIRE Ugt-macedo teamENTIRE # BuSh!Do
teamENTIRE Ugt-macedo teamENTIRE # eazyy
teamENTIRE Ugt-macedo teamENTIRE # devil

Контакт:
buco_r@hotmail.com ( BUCO ) Apachee
mika-oh@hotmail.com ( MIKA ) eXideR-
silvin-92@hotmail.com ( SILVIN ) BuSh!Do
bojan_oh@hotmail.com ( BOJAN ) eazyy
treminator_sk@hotmail.com ( MARKO ) devil


Последната промена е направена од eXideR- на Вто Апр 07, 2009 5:00 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
dillYY*
Admin
Admin
dillYY*


teamENTIRE Empty
ПишувањеПредмет: Re: teamENTIRE   teamENTIRE I_icon_minitimeПон Мар 09, 2009 10:57 pm

helooo ENTIRE N1
Вратете се на почетокот Go down
 
teamENTIRE
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: General Info. :: Представете го вашиот клан-
Отиди до: