Добредојдовте на форумот на HIPNOTIC TEAM

CW SERVER:
77.105.36.100:27039 
HomeCalendarПрашања/ОдговориРегистрирајте сеВлез

Share
 

 HIPNOTIC vs PTS

Go down 
АвторПорака
oxley
Admin
Admin
oxley


HIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 12:48 am

de_dust2 16-11 man of the match oxley Very Happy
poslednive 3-4 rundi igravme so 4 igraci ni zamina igor nekade XD

HIPNOTIC vs PTS P2e-de-dus
HIPNOTIC vs PTS Itl-29819

HIPNOTIC vs PTS 31-logosk


Последната промена е направена од oxley на Нед Апр 26, 2009 1:54 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Muerte
Спамер
Спамер
Muerte


HIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: Re: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 9:22 am

pa voa e neverojatno se stavil SS koga e 1, a od ct koga bese posleden ne stavil Very Happy

HIPNOTIC vs PTS 31-logosk_thumb
Вратете се на почетокот Go down
oxley
Admin
Admin
oxley


HIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: Re: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 11:05 am

ne se gleda ko CT ne se vazi Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
betoo
n00b
n00bHIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: Re: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 2:29 pm

мрш педер еден
Ке играме пак
гледај со кој проблеми игравме :
1.AxA играше на звучници ! интернетот 2 пати му падна во текот на играта ( тој е хостерот на Вентрило )
2.bkN ( asd xDD ) Лагираше многу min. 60 max 220 ping
3.AtilA исто као и bkN играше со 120 пинг ..

Тоа е тоа не тепавте али уште се уигруваме 5 дене едвај играеме заедно , така да има време ке има врели банички .. Вие играте 1 година речи кажи заедно нормално е да не тепате
А за оној предходниот резултат 16:0 На Миле му било досадно па ако гледаше дека играме 3 играча мора да се пише на Форум . ако ако така треба ае да не шлапам ногу со повеке информации од Студио 2 . xDD
a за SS немам коментар
Вратете се на почетокот Go down
Muerte
Спамер
Спамер
Muerte


HIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: Re: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 8:10 pm

HIPNOTIC vs PTS Dedust20052s
ako bev 2 ali resiv 4 partiii sam rofll
Вратете се на почетокот Go down
dillYY*
Admin
Admin
dillYY*


HIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: Re: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 4:08 pm

hahahahahha REFERATI BETO.... xaxaxa rofll
Вратете се на почетокот Go down
oxley
Admin
Admin
oxley


HIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: Re: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 4:27 pm

TOA SO IGRA NA ZVUCNICI NE E MOJ PROBLEM DA NE SAKA SLUSALKI DA MU KUPAM I NA NAS NET NI PADNA NA 2 CA IGRACI PA SO I POSLEDNITE SO 4 VE DOBIVME A ZA PREDHODNATA CW GO NAPUSTIVTE SERVEROT SO DA PRAAM PRIFATIVTE DA IGRATE JBG Very Happy GG!

HIPNOTIC vs PTS 1k5-aaaaa
Вратете се на почетокот Go down
oxley
Admin
Admin
oxley


HIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: Re: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 11:15 pm

I SLEDNIOT PAT NAJTE VIE SERVER AKO VI LAGUVA OK!?
Вратете се на почетокот Go down
oxley
Admin
Admin
oxley


HIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: Re: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 3:03 am

Ke vi ebem mater Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
HIPNOTIC vs PTS Empty
ПишувањеПредмет: Re: HIPNOTIC vs PTS   HIPNOTIC vs PTS I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
HIPNOTIC vs PTS
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: HIPNOTIC Info. :: Резултати од CW-
Отиди до: